Organize Sanayi Bölgeleri Bağış alabilir mi ?MALİ MÜŞAVİR EVREN ÖZMEN

4562 sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanunu’nun 12.maddesine 7033 sayılı kanunla aşağıdaki hüküm eklenmiştir.
“OSB’ler vermekle yükümlü olduğu hizmetlerle ilgili olarak katılımcılardan bağış adı altında bedel talep edemez”
Ancak 4562 sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanunu’nun “Gelirler” başlığını taşıyan 12/g maddesindeki bağışlar hükmü kaldırılmamıştır.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir