Fakülte birincisi olması nedeniyle Koç Holding tarafından yapılan iş teklifini kabul ederek 1974-1979 yılları arasında Koç Holding’de mali işler kontrolör yardımcısı olarak çalışmıştır.

Kemal Özmen’in 20 adet kitabı yayınlanmış olup, ayrıca gazete ve dergilerde yayınlanan yazıları ve toplantılara sunulan çok sayıda bildirileri mevcuttur. Kemal Özmen, TÜRMOB’u temsilen Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan konut kooperatifleri anasözleşmesinin hazırlık komisyonunda görev yapmış ve mevcut anasözleşmenin 3476 sayılı yasaya uygun olarak hazırlanmasında görev almıştır. Ayrıca İstanbul Ticaret Odası tarafından bu konuda yapılan çalışmalara katkı sağlamıştır.

Kemal Özmen 1980 yılından beri İstanbul’da Mali Müşavir olarak üçü Mali müşavir olan sekiz kişilik ekibi ile beraber Türkiyenin önde gelen kooperatiflerinde hukuki ve mali danışmanlık ve Yargı’da bilirkişilik yapmaktadır.

imphoto_dt_278

 

3 thoughts on “.Kemal Özmen Kimdir ?

  1. size ulaşılacak telefon yok mu? yorucu yolları teklıf ediyoruz.
    lütfen yorum bölümüne dahil etmeyelim.. görünmez durumdan çıkalım.. selam ile

  2. Selam kooperatif dairemi 2011 de tapudan sattım yeni alıcı kooperatif üyeliğini almadı kooperatif devam ediyor yönetici aidatları benden istiyor icraya verdi ne yapabilirim

  3. Kemal bey 36 adet dairelik 9 katlı bir binamız var emekli bankacılar eline düştük bina kooperatif adı altında açtılar sonra kopartayım birliğine aidat borcu çıkartılar yönetim kurulu başkanımız bizim birlikte denetici imiş onu öğrendik bizim sonumuz bu bina 25 senedir bize teslim edilmedi ne elektrik su doğalgaz var bahaneler bitmiyor herkes aidatını düzenli ödüyor üyeler elini taşın altına koydu yönetim ve birlik bunu gördükçe akan parayı şimdide yıllardır ödenmeyen kooperatif birliğine bizim yönetimize ödediğimiz aidat ları ödemedikleri öğrendik tapularınız alamazsınız diyorlar faiziyle 300 bini buluyor ödenmiş aidatı yönetimiz biDen tekrar tahsil etme hakkı varmı bize yardımcı olurmusunuz tapu masraflarını bile ödedik fakat tekrardan tapu masrafı çıkartılar herkes emekli tek maaşlı felçli yatalak ben ise daire üyesinin kızıyım artık para yetiştirmez olduk ne yapalım bize dönün telf 05327260312 Aslı Falay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir