Fakülte birincisi olması nedeniyle Koç Holding tarafından yapılan iş teklifini kabul ederek 1974-1979 yılları arasında Koç Holding’de mali işler kontrolör yardımcısı olarak çalışmıştır.

Kemal Özmen’in 20 adet kitabı yayınlanmış olup, ayrıca gazete ve dergilerde yayınlanan yazıları ve toplantılara sunulan çok sayıda bildirileri mevcuttur. Kemal Özmen, TÜRMOB’u temsilen Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan konut kooperatifleri anasözleşmesinin hazırlık komisyonunda görev yapmış ve mevcut anasözleşmenin 3476 sayılı yasaya uygun olarak hazırlanmasında görev almıştır. Ayrıca İstanbul Ticaret Odası tarafından bu konuda yapılan çalışmalara katkı sağlamıştır.

Kemal Özmen 1980 yılından beri İstanbul’da Mali Müşavir olarak üçü Mali müşavir olan sekiz kişilik ekibi ile beraber Türkiyenin önde gelen kooperatiflerinde hukuki ve mali danışmanlık ve Yargı’da bilirkişilik yapmaktadır.

imphoto_dt_278

 

2 thoughts on “.Kemal Özmen Kimdir ?

  1. size ulaşılacak telefon yok mu? yorucu yolları teklıf ediyoruz.
    lütfen yorum bölümüne dahil etmeyelim.. görünmez durumdan çıkalım.. selam ile

  2. Selam kooperatif dairemi 2011 de tapudan sattım yeni alıcı kooperatif üyeliğini almadı kooperatif devam ediyor yönetici aidatları benden istiyor icraya verdi ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir