Kooperatif Genel Kurullarında alınan kararlar kimleri ilgilendirir ? Kimler için Bağlayıcı Değildir ?-Kemal ÖZMEN

Kararların Tesiri: Madde 37 – Kanun ve anasözleşmeye uygun surette toplanmış genel kurulda alınan kararlar, toplantıda bulunmayanlar veya aleyhte oy kullananlar hakkında da geçerli ve bağlayıcıdır.

 

3 thoughts on “Kooperatif Genel Kurullarında alınan kararlar kimleri ilgilendirir ? Kimler için Bağlayıcı Değildir ?-Kemal ÖZMEN

  1. KOOP.GENEL KURUL TOPLANTISIN DA ALINAN KARARLARIN TOPLANTI BİTTİKTEN SONRA KOOP.ÜYELERİNE GÖNDERİLMESİ ZORUNLUMUDUR ZORUNLUYSA BUNUN YASAL BİR SÜRESİ VARMIDIR

  2. Mevcut ve yapılaşması tamamlanmış kooperatif e ait atıl durumda veya yapı fazlalığı olan daireler için genel kurul kararı ile yeni üye alınabilirmi

Sorunuzu bize buradan iletebilirsiniz