Kooperatiflerde genel kurul tutanağı tescil edilir mi ?-MALİ MÜŞAVİR EVREN ÖZMEN

Genel Kurul Kararlarının Tescil ve Ġlanı :

Madde 40- Toplantıya çağrının usulüne uygun yapıldığını gösteren belgeler ile ortaklar cetveli ve genel kurul tutanağı toplantı tarihinden itibaren 15 gün içinde Ticaret Sicili Memurluğuna verilmekle birlikte gerekli tescil ve ilan işlemi yaptırılır.

Sorunuzu bize buradan iletebilirsiniz