2 thoughts on “Gayrimenkul işletme kooperatifi nedir? Nasıl kurulur?

 1. GAYRİMENKUL KOMİSYONCULUĞU VE SOSYAL FRANCHSİNG KONUSUNDA ARAŞTIRMA YAPIYORUM.EMEKLİYİM. HOBİ OLARAK GAYRİMENKULDE NASIL MARKA OLUNUR İŞLETME STRATEJİSİ NASIL OLMALI SÜREKLİ OKUYORUM.
  EĞİTİM, SAĞLIK, MİLLİ GÜVENLİK VE AFET GİBİ SOSYAL ALANDA FAALİYET GÖSTEREN TÜZEL KİŞİLİĞE HAİZ DERNEK VE VAKIFLAR (LÖSEV, DOWN SENDROMLU, SERABRİAL PALSİ, DARÜŞŞAKAFAKA, THK, KIZILAY, YEŞİLAY, MEHMETÇİK VAKFI VB. GİBİ) BİR ARAYA GELEREK ( EN AZ 7 TANESİ) GAYRİMENKUL İŞLETME KOOPERATİFİ KURABİLİR Mİ? VE KURULAN GAYRİMENKUL İŞLETME KOOPERATİFİ BİR MARKA ALTINDA EMLAK ALIM SATIM KOMİSYONCULUĞU YAPABİLİR Mİ VE GERÇEK VE SERMAYE ŞİRKETLERİNE FRANCHİSİNG VEREBİLİR Mİ? MARKA KULLANIM ALTINDA LİSANS ÜCRETİ ALABİLİR Mİ?
  GÜNÜMÜZDE SOSYAL SERMAYENİN GÜCÜ (3. SEKTÖR) TAM ANLAMIYLA ANLAŞILMAMIŞTIR.İNSANLAR BİREYSEL OLARAK SORUNLARINA ÇÖZÜM BULMAKTA ZORLANIYOR.
  GAYRİMENKUL PAZARLAMA KONUSUNDA BAĞIŞ AFİŞLERİ OLUŞTURDUK. (SATICI TARAFINA DÜŞEN KOMİSYON LÖSEV’E BAĞIŞLANDI VB. GİBİ.) AYRICA İSİM HAKKI VERİLİRKEN BELLİ VAKIF VE DERNEKLERE İSİM HAKKI ALAN KİŞİLERİN BAĞIŞTA BULUNULMASI İSTENECEK VE AYNI ZAMANDA ÇALIŞAN PERSONEL KAN VE ORGAN BAĞIŞINDA BULUNDUĞU ZAMAN MARKAMIZ ALTINDA ; BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTIĞI TAKDİRDE LİSANS ÜCRETİNDE İNDİRİM YAPILACAK.
  3 ADET MARKAMIZDAN 2 Sİ TESCİL EDİLDİ. 3. CÜSÜNÜNDEN TESCİL EDİLMESİNİ BEKLİYORUZ.
  MARKALARIMIZ : 4de3 (tescilli) sınıf:36
  SLOGANIMIZ :”Çocukların Hakkı” ( tescilli) sınıf: 36
  Gayrimenkul Araştırma Kurumu (tescili bekleniyor) sınıf:36
  ALAN ADLARIMIZ: http://www.4de3.com.tr http://www.4de3.net. http://www.4de3.com
  KİŞİSEL OLARAK ( EKONOMİK) BU İŞİN ALTINDAN KALKMAM MÜMKÜN DEĞİL.
  ŞU AN TİCARİ OLARAK FAALİYETTE DEĞİLİM. İŞLETMEMİZİ HENÜZ KURMADIK. WEB SİTEMİZ HAZIR FAKAT DONDURDUK. YAYINDA DEĞİLİZ.
  60 YAKIN DERNEĞİN LOGOSUNU VE BAĞIŞ AFİŞ TASARIMLARINI YAPTIK.SİZDEN GELEN GÖRÜŞE GÖRE PROJEMİZİ VAKIF VE DERNEKLERE GÖTÜRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.
  ŞİMDİDEN VERECEĞİNİZ BİLGİYE GÖRE YOL HARİTAMI OLUŞTURMAYA ÇALIŞACAĞIM.YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
  MEVLÜT KAVAKLI
  SAYGILARIMLA

  1. Kooperatifin amaç ve faaliyet konuları arasında belirttiğiniz husus bulunmamaktadır. Ancak farklı kooperatif türleri ile ilgili yapılabilir.
   Detaylı bilgi için info@ozmconsultancy.com adresimize mail atabilirsiniz.
   Evren ÖZMEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir