Süresi biten kooperatif ne yapacak ?-Kemal özmen

Ana sözleşmenin 5. maddesinde belirtilen süre içerisinde faaliyetlerinin tamamlayamamış kooperatifler genel kurul için temsilci talebinde bulunabilmeleri için mahkemeden kooperatifin faaliyetlerinin devam ettiğine dair karar almaları gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın

İnfo@ozmconsultancy.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir